.

.

Нови 5D DIY дијамант везови сликарство крстот бод комплет дијамант мозаик Лебедово Езеро Целосно смола круг кристал Дома Декор F113

Нови 5D DIY дијамант везови сликарство крстот бод комплет дијамант мозаик Лебедово Езеро Целосно смола круг кристал

DEN 1151.00
DEN 1917.60
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45-60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, сакате да имате среќен шопинг, ви благодариме! Слики Детали : Нови 5 D DIY дијамант везови сликарство крстот бод комплет дијамант мозаик Лебедово Езеро Целосно смола круг кристал Дома Декор F113 Големина детали : Кристал детали : Како да го користите : Како да се заштитат платно по завршена : Како да пакување : Превозот и Плаќање и Повратни информации :
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. За Повратни информации Доколку сте задоволни со нашата служба и како нашиот производ,pls ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот . Можете да контактирате со нас за да се врати или рефундирање на 7 дена по добивање на објектот. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе следење на пратката, како е можно поскоро. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ве молиме погледнете го стоки, всушност, се примени .
За Превозот : 1.На следете ги сликите се само за вашиот референца. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Враќање&Наплата 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
Повеќе стилови за вашиот изберете :
Декорација Детали :
Canvas Size(големина на слика+бела страна големина) : 40*80см/50*100cm/65*120cm/70*150cm (можеби 2 CM грешка)
Големина на слика : 30*70cm/40*90cm/55*110cm/60*140cm (можеби 2 CM грешка)
Ние гарантираме за соодветен број на Смола Круг rhinestones , Овој производ не содржи рамки
Ставете Опсег : Целосна дијамант ( целата слика треба да се минатото )
За боја : Поради светлина, различни компјутерски монитор,можеби бојата на фото преземено малку се разликува од вистинскиот објект.

Основни својства

Големина:
canvas size 40x80cm, canvas size 50x100cm, canvas size 65x120cm, canvas size 70x150cm
Стил:
Европа
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Бренд Име:
PSHINY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
дијамант сликарство:
дијамант сликарство Лебедово Езеро
дијамант сликарство кристал детали:
целосна вежба круг кристал
дијамант мозаик:
дијамант животни мозаик
5d diy дијамант сликарство љубов swan:
дијамант сликарство Лебедово Езеро
3d дијамант везови:
DIY дијамант везови swan
diy дијамант везови:
5d diy дијамант везови
број:
F113
Име 1:
Нови 5D DIY дијамант везови сликарство крстот бод комплет дијамант
Име 2:
мозаик Лебедово Езеро Целосно смола круг кристал Дома Декор F113

Тие исто така купуваат со овој производ.