.

.

2017 Фаза Девојки Фустан Едно Парче Стомак Танц Костим Рог Ракав Деца Пракса Долг Фустан Во Црвена Розова Нане S L Бесплатен Превозот

2017 Фаза Девојки Фустан Едно Парче Стомак Танц Костим Рог Ракав Деца Пракса Долг Фустан Во Црвена Розова Нане

DEN 1183.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Модални
2-парче Сет : Врвот+Здолниште(Со долна облека) Појас Не се Вклучени
S биста 56-80см;Половината 48-75см;Врвот долго 110cm;хип 62-88cm
L биста 62-88cm;Половината 55-80см;Врвот долго 118cm; хип 68-95cm
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации ______________________________________________________
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основни својства

Големина:
S, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Lycra,Spandex,Модални,Памук,Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
DMW423
is_customized:
yes
Облека Стил:
стомакот танц додатоци
Одговара:
една големина
Материјал:
Свила
Танц Стил:
стомакот танц

Тие исто така купуваат со овој производ.