.

.

африкански залепени сјајот чипка ткаенина Manning-17319 добар изглед француски tulle чипка ткаенина За свадба се облекуваат во бела боја

африкански залепени сјајот чипка ткаенина Manning-17319 добар изглед француски tulle чипка ткаенина За свадба

DEN 4526.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


добредојдовте на нашиот магазин
Опис На Производот
1. Залепени сјајот чипка ткаенина.
2. Ширина : 50-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, забава итн
топло совет : овој материјал е направен од лепило со сјај во прав ,не вез ,сјајот ќе биде падне (користите само за една партија или прилика,не може да се мијат со вода),нејзините не припаѓаат на квалитетот проблем,ако не може да го прифати сјајот падне ,ве молиме да не цел овој вид чипка ,ви благодариме

Основни својства

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
140cm
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
Manning чипка
Декорација:
Sequins
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Mesh
Функција:
Ткаенини:
Густина:
52
Техника:
Ткаени
боја:
како Слика
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.