.

.

10pcs Бесплатен Превозот Професионални Lapella Мини Кондензаторот Микрофон 4Pin Клип Микрофон за Shure Bodypack мини 4 Pin XLR TA4F

10pcs Бесплатен Превозот Професионални Lapella Мини Кондензаторот Микрофон 4Pin Клип Микрофон за Shure Bodypack

DEN 10883.00
DEN 11455.68
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спецификација : Конектори : Mini 4 Pin XLR приклучок Елемент : Супер насочен назад electret кондензаторот Поларните pattem : Cardioid Фреквентен Опсег : 40 Hz - Од 20.000 Hz Чувствителност : -35.5 d B+-3d B(0d B=1v/pa во 1 KHz) Отпорност : 1,640 Ohms +/- 30% (на 1 Khz) Јачина на Бучава Сооднос : TBD Боја : Црна Микрофон карактеристики на Cardioid подигнување на моделот. Компатибилен За Shure Тело Пакет Предавателот Модели : L1, 11, LX1, SC1, U1, UC1, UT1, Т1, ULX1, UR1, PGX, SLX.. За СИТЕ XLR 4 PIN TA4 F.
Пакет се вклучени : 1 Pcs Lapel Lavalier Вратоврска Клип Микрофон

Основни својства

Бренд Име:
ZIXUAN
Стил:
Lavalier Микрофон
комуникација:
Жичен
Употреба:
Фаза На Изведба Безжичен Микрофон
Поларните Обрасци:
Cardioid
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Пакет:
No
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
B02

Тие исто така купуваат со овој производ.