.

.

Behogar 360 Ротирачки Монтажни Козметички Шминка Организатор Сочинуваат Складирање Кармин Носителот Накит Кутија за Спалната соба Организатор

Behogar 360 Ротирачки Монтажни Козметички Шминка Организатор Сочинуваат Складирање Кармин Носителот Накит Кутија

DEN 814.56

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повеќе Производи :
Behogar 360 Ротирачки Монтажни Козметички Шминка Организатор Сочинуваат Складирање Кармин Носителот Накит Кутија за Спалната соба Организатор
Детали :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Мода, Шармантна и Уникатен дизајн
Голем капацитет : оваа шминка носителот доволно за секојдневна употреба.
Монтажни дизајн : лесно да се соберат, расклопување и чистење.
360°Ротирачки : лесно да се земе шминка со вртење на држачот.
Транспарентен стил : направени од PS, може да се види makeups внатре јасно.
Функција : користете за шминка, накит, канцелариски материјали, кармини ,обетки, прстени, ѓердани и други додатоци, итн.
Одличен додаток за домашна и професионална употреба.
Убав подарок за жените
Спецификации :
Материјал : ГЛАСАЧКО место
Димензии : 23 x 30cm/ 9.06 x 11.81 инчен(W x H)
Пакет :
1 x Шминка Организатор
Плаќање >>
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, ТТ и сите големи Кредитни Картички преку безбедна уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по ред.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по ред, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Пратката >>
1. Цел ќе биде предаден во 4 дена по уплатата се населиле.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е иста како и вашиот превозот адреса.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не ја добиете вашата пратка во времето, ве молиме Контактирајте со Нас пред отворањето на спорот , ние ќ проверете проблемот и да ви даде решение во рок од 24 часа.
Гаранција >>
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
2. Неисправни предмети мора да се врати во рамките на гарантниот период, Ќе мора да ни кажете што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Враќање & Наплата >>
1. Ако објектот е дефектен, купувачот треба да контактирате со нас пред да се врати производот.
2. Доколку купувачот не би сакал да се врати на објектот, ние ќе се направи целосно или делумно враќање на средствата врз основа на детални ситуација.
Повратни информации >>
Ние се обидуваме се потрудиме да им даде на нашите клиенти среќен шопинг искуство. Ве молиме Контактирајте со Нас за да го реши вашиот проблем, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ние може да ви даде решение што е можно поскоро.

Основни својства

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Европа
Обликот:
Круг
Производот:
накит кутија
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Сјајни
Број На Модел На:
caixa organizadora organizador де maquiagem maquillaje organizador
Капацитет:
41-65 парчиња на бонбони Алпите
Решетки Количина:
Чување & Полици Бања Организатор Полици
Бренд Име:
Behogar
Употреба:
накит
Материјал:
PS
Спецификација:
23 x 30cm
Оптоварување:
за шминка

Тие исто така купуваат со овој производ.