.

.

10feet врвот јасно кристално стакло насоки 14MM octagon кристал монистра гарланд синџири за свадба лустерот дрво партија декорација

10feet врвот јасно кристално стакло насоки 14MM octagon кристал монистра гарланд синџири за свадба лустерот дрво

DEN 465.00
DEN 912.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


10feet врвот јасно кристално стакло насоки 14 MM octagon кристал монистра гарланд синџири за свадба лустерот дрво партија декорација
Име : кристално јасно beaded гарланд
Материјал : ААА одделение стакло мушка
Боја : Транспарентна
Должината на секое влакно : 10feet
Вкупна количина : 10feet=1strands=3m
Можете да декор вашата свадба дрво и дома или на било која партија.

Основни својства

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Велигден
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
RT-23091601
is_customized:
Yes
Големина:
L
Материјал:
Кристално

Тие исто така купуваат со овој производ.