.

.

НОВИ ОРИГИНАЛ, за Nikon D800 D800E ДОЛНИОТ КАПАК ГУМА ЕДИНИЦА на Камерата Леќи на Поправка на Дел 1H998-329

НОВИ ОРИГИНАЛ, за Nikon D800 D800E ДОЛНИОТ КАПАК ГУМА ЕДИНИЦА на Камерата Леќи на Поправка на Дел 1H998-329

DEN 456.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


100% НОВИ и ОРИГИНАЛНИ за Нико D800 D800 E ДОЛНИОТ КАПАК ГУМА ЕДИНИЦА на Камерата Леќи на Поправка на Дел 1 H998-329
Почитувани клиентот
Стара нова продавница декорација, нови оригинални делови на полиците, добредојде на нови и стари клиенти да ја нашата продавница! Продавница секогаш инсистира на интегритетот менаџмент, тенка профит да го продаде, гаранција за квалитет! Ви посакувам на сите просперитетна бизнис! Најдобри желби за вас! Ние ќе ви се исполнат што е можно, како продавница за надградба на полица. За повеќе SLR камера додатоци, ве молиме додадете мојот skype. Ви благодарам многу! Почитувани Купувачот, нашата компанија се specilized во продажба SLR и леќа поправка делови, но исто така да купите друга кина стоката, ако треба , нашите контакт информации како што следува : We Chat : 18620377208 SKYPE : chinasns2013 QQ : 961507225

Основни својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Компатибилен Бренд:
Нико
Бренд Име:
HAGEZA
Тип:
Копчиња
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
D800 D800E

Тие исто така купуваат со овој производ.