.

.

Нови OIVO Тешко ЕВА Преносни Носејќи Заштитна Патување Случај Складирање Торба Школка за Nintendo Switch Конзола

Нови OIVO Тешко ЕВА Преносни Носејќи Заштитна Патување Случај Складирање Торба Школка за Nintendo Switch Конзола

DEN 473.00
DEN 497.76
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики : Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Трајни, Пренослив. Одговара за Nintendo Switch конзола, 2 x Радост-Един контролори и игра кертриџ. Лесен, едноставен и функционален дизајн, наменета за брзо складирање и лесен пристап до Nintendo Switch. Висок квалитет на ЕВА материјал и силна изградба, супер лесен и заштитни прави игри на оди повеќе безбеден. Пакет : 1x Случај

Основни својства

Број На Модел На:
За Да Се Префрлате
Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
OIVO

Тие исто така купуваат со овој производ.