.

.

За Sony Xperia Z5 мини Телефон Случај 3D Олеснување Сликарство Мека TPU Силикон Задниот Поклопец Случај за Sony Xperia Z5 Компактен / Z5mini Маска

За Sony Xperia Z5 мини Телефон Случај 3D Олеснување Сликарство Мека TPU Силикон Задниот Поклопец Случај за Sony

DEN 88.00
DEN 119.52
-26 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Квалитет на производи со најниската можна цена. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.Овие се купувачите одговорност. Искусни КК постапка. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Добредојдовте во мојата Продавница
Драг Пријател, Внимание Ве Молиме :
Ако ви се допаѓа производи во нашата продавница , можете да ја додадете во вашата листа, а ние често ќе направи голем попуст на сите производи, не пропуштајте било поевтини производи!
Можете да дојдете во мојата продавница изберете вашиот омилен стил :
За Sony Xperia Z5 мини Телефон Случај 3 D Олеснување Сликарство Мека TPU Силикон Задниот Поклопец Случај за Sony Xperia Z5 Компактен / Z5mini Маска
Совршено опремени за Sony Xperia Z5 Компактен / Z5mini Случај Маска
H igh Квалитет Мека TPU Силикони Кул Шема Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот!
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !! - 100% Br и Нови Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Prote кт вашите вредни инвестиции од рбет и оштетување Спакувани со opp вреќа - Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон) ве Молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.

Основни својства

Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
4.6 inches
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
за Sony Xperia Z5 Компактен / Z5mini Случај Маска
Материјал:
Мек Силикон TPU Гума
Број На Модел На:
за Sony Xperia Z5 Компактен / Z5mini Покрие Coque
квалитет:
Висок Квалитет На+++

Тие исто така купуваат со овој производ.