.

.

Бесплатен Превозот 1PC Висок Квалитет Златна фолија Murano Стакло Голема Дупка Мушка Шарм Одговара на Европската Пандора Шарм Нараквици

Бесплатен Превозот 1PC Висок Квалитет Златна фолија Murano Стакло Голема Дупка Мушка Шарм Одговара на Европската

DEN 57.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


1)Цел под $5 ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Пратката не може да се следи за време на транспортот,брзината е исто како Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ).
2)Тоа е причината зошто ова производство е толку евтини и спаси многу пари за вас,па ве молиме да не го прават спорот за превозот,што нормално трае 25-60days на пристигнување.
3)Ако умот не следење на информации,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која може да се следи и ви треба да платат малку повеќе превозот цена.Или можете да остварите вашата цел да стигнат до $5,ние ќе брод $5 цел преку e Packet (само за САД, 7-27days) или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(25-60days) .Што може да се следи.
4)Ако не го добиете вашиот парцела повеќе од 60days , ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ја или наплата.
5)Цел повеќе од $200 ,ние ќе слободни брод DHL/EMS/ФЕДЕКС (4-7working дена) за вас. Цел на Повеќе од $300 ,ние ќе слободни брод ПРЕГЛЕДИ(2-4working дена) .
Име : murano стакло мушка шарм
Материјал : метал со сребро и злато позлатен
Одговара За : Сите europeam бренд нараквици
Пакување : со opp вреќа и меур mail торба.

Основни својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
SOBUY
Број На Модел На:
pulseras mujer мушка шарм
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Тежина:
big hole beads
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
Тип:
pulseiras хривнија шарм
Објектот Форма:
Европската монистра abalorios
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5~5mm
Одговара:
одговара за европски брендови на белегзии
Метал:
метал со позлатен сребрен beadwork
Камен:
ааа кристално
Пакување:
OPP вреќа
Објектот Функција:
европската монистра

Тие исто така купуваат со овој производ.