.

.

Брзо Ослободување Тока Медицински Воена Тактичка Итни Tourniquet Рака Една Страна Отворено Преносни Прва Помош Медицински EMT

Брзо Ослободување Тока Медицински Воена Тактичка Итни Tourniquet Рака Една Страна Отворено Преносни Прва Помош

DEN 209.00
DEN 243.36
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ) 4. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте во предвид та т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Земавме овие фотографии од самите себе.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Врз основа на досегашното искуство. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.69"
Пакет Се Вклучени : 1* Tourniquet
>>Превозот : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Отворено Преносни Прва Помош Брзо Бавно Ослободување Тока Медицински Воена Тактичка Итни Tourniquet Рака На Една Страна
Описи :
Флексибилни, универзална одговара
Лесен за употреба
Може да се користи повторно по дезинфекција
Големина : apporx. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. 100cm долги x 5cm широк/ 39. >>Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Ние ќе не вратат шип нг трошоци за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Основни својства

Тип:
Прва Помош Колекции
Бренд Име:
Hewolf

Тие исто така купуваат со овој производ.