.

.

2 парчиња 7.4 V BP-828 БП 828 BP828 Камера Батеријата + LCD USB Полнач за Канон VIXIA GX10 HFS30 HF20 HG20 G30 G40 XA20 XA25 HFM300

2 парчиња 7.4 V BP-828 БП 828 BP828 Камера Батеријата + LCD USB Полнач за Канон VIXIA GX10 HFS30 HF20 HG20 G30

DEN 2119.00
DEN 2649.12
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Power Trust 2 парчиња 7.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.4 V BP-828 БП 828 BP828 Камера Батеријата + LCD USB Полнач за Канон VIXIA GX10 HFS30 HF20 HG20 G30 G40 XA20 XA25 HFM300 HFM30 HFG30 HFG10 HFM40 HFM400
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1.
☞ Услуги На Клиентите : ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. производот одговара на описот. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 100% Сосема нов и висок квалитет. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
★ Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.4 V
* Батерија Тип : Литиум Јонска
* Употреба : Камера
* Број на модел : BP-828
* Тип на производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет
* Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели :
За Canon BP-828, BP828, BP-820, BP820, 8598 B002. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ W orking часа ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
* Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
* Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Прегреат заштита и overcharge заштита.4 V 2900m Ah BP-828
Canon Литиум јонска БАТЕРИЈА ПАКЕТ
☞ Главна Карактеристика :
♣.

Основни својства

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
BP-828
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Капацитет:
2900mah
Напон:
7.4V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
BP-828 БП 828
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија Пакет

Тие исто така купуваат со овој производ.