.

.

0.33 mm Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Аце 4 G313 G313F G313H Нео G318ML G318H Guard pelicula де vidro

0.33 mm Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Аце 4 G313 G313F G313H Нео G318ML G318H Guard

DEN 50.00
DEN 66.72
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ги цениме вашите добри идеи. (2) исто така, може да се размислува и за други Express (EMS, E-mail Po) доставени од 28 дена. (5) Ние не ќе данок или данок на добивка. Можете да не контактирате за консултација, за да се обезбеди на клиентите со подобра цена! Јас со нетрпение очекуваме да се прави бизнис со вас во блиска иднина и јас ветувам јас ќе ви даде најдобра цена и услуга на врвно!. (3) ве Молиме контактирајте, ако сите пораки кои не се невообичаени со нас. Тој го направи некои коментари во врска со : (1) Кина Пост парцели во пошта испорака време е за 15-35 дена (некои треба околу 40 дена), само малку трпение и да чекаат за вашиот пакет. Ние нема да бидеме одговорни за загуба поради царинската конфискација на купувачот. Да имаат конкурентна цена за клиенти од Источна извозот на високо квалитетни стоки. (3) Ако производот ние имаме дополнителни услови, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Со цел да се зголеми профитабилноста и конкурентноста на нашите меѓународни купувачи.33 mm Вистински Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси Аце 4 G313 G313 F G313 H Нео G318 ML G318 H Guard pelicula де vidro Карактеристики :
Направени од хемиски процесирани вистински стакло
Високо ниво на транспарентност и нежен допир чувство
Oleophobic слој за да се спречи отпечатоци од прсти
Сигурна анти-експлозија функција
0. (7)), ние сакаме да ви кажам за следење на број по што испрати вашиот објект. (4) ве Молиме испратете вашите сугестии, знаат нешто подобро од нас. Ако сте задоволни со стока за испорака, ве молиме да помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Да со нашите клиенти за да се изгради бизнис. Рецензии од нашите услуги : 1. Ние ќе се стремиме да ја засили нашата целиот систем да ги задоволи сите наши клиенти се допаѓа. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. Ако ви треба голем број на производи. Ова е веројатно специфичните барања на време, вашите податоци ќе бидат постигнати. важно Известување : на Клиентите треба да се осигура дека нејзините национални овозможи увоз на производот купување. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, и да испраќате пораки, во секое време пред да се остави прв негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за Alibaba.3 mm дебелина, но силен ритам
Мазна лак работ, безбедно да се користи
Компатибилен со :
За Samsung Галакси Аце 4
Пакет се вклучени :
1 x 0,3 mm Калено Стакло Екран Заштитник
1 x Ткаенина за Чистење
Додатоци само, телефонот не се вклучени
Сите наши калено стакло екран заштитници имаат чистење алатки
Експрес транспорт инструкции и Повратни информации : (1) ве Молиме прочитајте ја нашата објект спецификации над внимателно го потврди она што ви треба. Ако не сте сигурни дали вашата земја им овозможува на овие производи, препорачуваме да се поврзеш прилагодено за потврда.

Основни својства

боја:
Lucent
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
Бренд Име:
MAKISS
со силна кутија пакет:
Имаат
Вистински калено стакло:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.