.

.

Заштеда на енергија Кујната кабинет полица led магнетни кабинетот на светлината led полица светлината led стакло работ DC 12V ЗА 0,7 W

Заштеда на енергија Кујната кабинет полица led магнетни кабинетот на светлината led полица светлината led стакло

DEN 300.00
DEN 316.32
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


3 емитуваат страни предводени од модулот да клип 8мм дебело стакло.Домување бојата е по избор.
Примена Осветлување и декорација за стакло слој на кујни, дневни соби, спални кабинети.
Објектот
Параметар
Влезен Напон
DC12 V
Моќност
Макс За 0,7 W
Префрлете Го Режимот
Надворешен прекинувач
УПТ
2700-7000 K
Светлост
50 Lm
Зрак агол
120°
Светлината Распаѓање
Сертификација
CE
Температурата На Работа
-20 - 50 C°
Температура на чување
-20 - 60 C°
Материјал
ABS
конекција фитинзи :
Пакет листата :
1*стаклена полица осветлување

Основни својства

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,CE,RoHS
Број На Модел На:
стакло декорација светлина
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Бренд Име:
Aixy
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Тип На Батерија:
DC12V
Обликот:
Нередовните
Примена:
за стакло слој

Тие исто така купуваат со овој производ.