.

.

ActhInK Нови Големите Момци Формално Шарени Tuxedo Одговараат Бренд Свадба Момчиња Евтини Формално Палто им Одговара на Децата во Формалното Костими за Момчиња, C193

ActhInK Нови Големите Момци Формално Шарени Tuxedo Одговараат Бренд Свадба Момчиња Евтини Формално Палто им Одговара

DEN 982.00
DEN 1055.52
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Acth In K Нови Големите Момци Формално Шарени Tuxedo Одговараат Бренд Свадба Момчиња Евтини Формално Палто им Одговара на Децата во Формалното Костими за Момчиња ГОЛЕМИНА ВОВЕД НАС Големина Препорачуваме Висина Врвот Должина Градите Панталона Должина Хип CN Големина 5 T 105~115 см
( 41.3~45.3 инчи) 48 см
( 18.9 инчи) 68 cm
( 26.8 инчи) 68 cm
( 26.8 инчи) од 70 см
( 27.6 инчи) 120 # 7 T 115~125 см
( 45.3~49.2 инчи) 51 cm
( 20.1 инчи) 76 cm
( 29.9 инчи) 75 см
( 29.5 инчи) 74 см
( 29.1 инчи) 130 # 9 T 125~135 cm
( 49.2~53.1 инчи) 54 cm
( 21.3 инчи) 78 см
( 30.7 инчи) 82 см
( 32.3 инчи) 76 cm
( 29.9 инчи) 140 # 11 T 135~145 см
( 53.1~57.1 инчи) 56 cm
( 22 инчи) 80 см
( 31.5 инчи) 88 cm
( 34.6 инчи) 80 см
( 31.5 инчи) 150 # 13 T 145~155 см
( 57.1~61 инчи) 59 см
( 23.2 инчи) 82 см
( 32.3 инчи) 94 см
( 37 инчи) cm 83
( 32.7 инчи) 160 #
Топло добредојде за вашите намалувањето на превозот : )
Ако сакате да нарачате неколку парчиња или поголем број на овој костим, ве молиме запомнете да ни се јавите прво, па ние може да ви даде убаво попуст!
Ако сте незадоволни со одговара или кошули ќе се примени : ( Не се сеќавам, исто така контактирате со нас на прво наместо само оставете ни страшно повратни информации. Ќе имаме убав решение за вас : )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни својства

Дете НИ Големина:
5T, 7T, 9T, 11T, 13T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
C193
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Одговара
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Бренд Име:
ActhInK
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
Погоден Висина:
105-155 cm
is_customized:
Yes
Погоден за:
Момчиња
Момчиња:
формално свадба одговараат на
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
метал pendant
Половината:
е прилагодлив/ еластичен

Тие исто така купуваат со овој производ.