.

.

4pcs/многу Чак Менгеме Плоча Гравирање Машина за Cnc Рутер Тела

4pcs/многу Чак Менгеме Плоча Гравирање Машина за Cnc Рутер Тела

DEN 523.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


6mm завртка (Т слот ширина 10мм)
Држете го на дебелина од 0-30мм (може да се замени со завртки, лесно да се прошири), сите од нерѓосувачки челик делови Cnc Рутер Тела Пакет се вклучени :
4pcs/многу
Купувачите Мора да се прочита
Тарифни & Царинење забелешка
А Продавачот е одговорноста е само продажба и превозот, за царинење прашање, ние не се во можност да ја преземе контролата
Б. во Најголем дел од времето ќе пристигнат на време, но ако постојат непредвидени околности, ние сме во состојба да го контролираат, ве молиме да се разбере
За Изразат Испорака на производите
А во Зависност од промени во политиката на конкретна компанија, Па ние ќе го избере најмногу економски експрес испорака, по Случаен избор од страна на DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от . Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени за Контакт Услуга
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
Било каков проблем, ве молиме оставете порака за лесно контакт
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Купувачот мора да соработуваат со сопствени канцеларија за да се справи со дозвола прашање
В.
За пост воздух mail превозот
A.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме 5 ѕвезди позитивни повратните информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.4pcs/многу Чак Менгеме Плоча Гравирање Машина за Cnc Рутер Тела
Cnc Рутер Тела Спецификација :
големина на : 50 * 20 * 3 (должина * ширина * дебела), внатрешен слот ширина 6mm.
Стандард експрес испорака време е прибл. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Транзит време : 1-2 недели да се Југоисточна Азија, 2-3 недели до Европа, Северна и Јужна Америка, 2-4 недели
Б.

Основни својства

Број На Модел На:
Cnc Рутер Тела
Бренд Име:
ВАЗАЛ

Тие исто така купуваат со овој производ.