.

.

Луксузна Шок Доказ Случај За Apple iPhone 6 Плус /6S Плус 5.5 инчен Двоен Слој Тешки Хибрид Гума Заштитна Маска Fundas

Луксузна Шок Доказ Случај За Apple iPhone 6 Плус /6S Плус 5.5 инчен Двоен Слој Тешки Хибрид Гума Заштитна Маска

DEN 144.00
DEN 191.52
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Луксузна Шок Доказ Случај За Apple i Phone 6 Плус /6 S Плус 5.5 инчен Двоен Слој Тешки Хибрид Гума Заштитна Маска Fundas
Карактеристики :
.Двојна Заштита за вашиот паметен телефон со оваа гума + пластика тешки случај
.Мека гума надвор со воздушното перниче дизајн за да се апсорбира шок од висок пад
.Солиден пластика во внатрешноста дизајн донесе вистинска заштита за вашиот паметен телефон
.Тешки против пролизгување дизајн нека вашиот телефон не е лесно да се испушти од рака
.Тесни одговара секој копчето и да се отвори дупка сечење нека секоја дупка се многу точни, не оставајте
Опис На Производот :

Основни својства

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Обична,Мат,Геометриски,Бизнис
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
Facever
Карактеристики:
Тешки Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус, iPhone 6S Плус
боја:
Црна, Злато, злато се Зголеми, Сива, Бела
Материјал:
Мека Гума + Тешко Пластични Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти-нула, Анти-удар
Тип:
Тешки Случај
Функција:
Handhelp Удобност, Анти-удар, Шок доказ
Мало Пакување:
OPP вреќа
Трговија на големо:
10% Попуст На Повеќе Од 10 Парче

Тие исто така купуваат со овој производ.