.

.

Letskeep НОВИ Мажите Пролет, Есен Overcoat за човекот волна & мешавини двојно гради peacoat ровот грб мажите Тенок одговара, ZA193

Letskeep НОВИ Мажите Пролет, Есен Overcoat за човекот волна & мешавини двојно гради peacoat ровот грб мажите

DEN 2021.00
DEN 3743.52
-46 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ГОЛЕМИНА ВОВЕД( Slim Fit ) Големина Рамо Биста Врвот Должина на Ракав М 44 cm
( 17.3 инчи) 102 cm
( 40.2 инчи) 76 cm
( 29.9 инчи) од 61 cm
( 24 инчи) L 46 см
( 18.1 инчи) 106 cm
( 41.7 инчи) 78 см
( 30.7 инчи) 62 cm
( 24.4 инчи) XL 48 см
( 18.9 инчи) 110 см
( 43.3 инчи) 80 см
( 31.5 инчи) 63 см
( 24.8 инчи) 2 XL 50 cm
( 19.7 инчи) 114 см
( 44.9 инчи) 82 см
( 32.3 инчи) 64 cm
( 25.2 инчи)
Внимание табелата покажува надвор параметри на јакна. Стандардна големина, Тенок одговара, изберете Една големина поголема, пријател. Ве молиме овозможи 1~3 cm разлика се должи на рачно мерење. Бои на производот во слики може да биде малку поинаков од вистински бои на тоа, бидејќи на осветлување. Ве молиме изберете една големина до доколку за посилни мажи, имаат малку стомак или на кој сака тоа лабава се чувствуваат. Ако не може да се сигурни дека големината, Контактирајте со нас!

Купи Повеќе предмети, ве Молиме да користите ШОПИНГ КОЛИЧКА. Зачувај вашите пари, навистина! Услови за користење на услугите Плаќање : VISA, Master card, Western union, Маестро, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Webmoney, BOLETO Retrun : прифаќаат Само Домашни врати ве Молиме контактирајте Aliexpress оператор за да дознаете повеќе. Сакам да промет на Големо или Пад на превозот/ Dropshipping? За промет на големо се откажат брод,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 3 до 7 дена да пристигне. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на 17 песна или Cainiao глобална Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да изгуби. Дали постојат било какви увоз царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. (не може да се изјасни како подарок поради кина сопствена куќа)
dianxiaobao_4

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Обвивка Материјал:
Памук
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Облека Должина:
Долго
Бренд Име:
LetsKeep
Број На Модел На:
ZA193 ,волна & мешавини, overcoat мажи, overcoat, адвокатско јакни и палта
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Секс:
Унисекс
Големина:
M L XL XXL Slim fit
боја:
Светло Сива, Темно Сива, Светло Сива

Тие исто така купуваат со овој производ.