.

.

CNC Злато Мотоцикл Пред Затегнувачки Синџир Guard Заштита Случај Saver се Вози Покрие Заштитник За Suzuki RMZ 250 RMZ250 2004 2005 2006

CNC Злато Мотоцикл Пред Затегнувачки Синџир Guard Заштита Случај Saver се Вози Покрие Заштитник За Suzuki RMZ

DEN 917.00
DEN 1066.56
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2104
2121 Затегнувачки Guard Заштита
100% Сосема Нов
Боја : Како На Сликата
Материјал : CNC 6061-T6 Алуминиум
Заштита на синџир и пред затегнувачки совршено.
Вие ќе примите објект исто како слика
ОДГОВАРА :
RMZ250 04-06
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Основни својства

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Sprockets
Име На Модел:
9035
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
боја:
Злато

Тие исто така купуваат со овој производ.