.

.

3Pairs Мажите Coolmax Чорапи Мажите Отворено Sock Пешачење Брзо Сушење спортски чорапи Зимски Дебели Термички за мажи жени работи пешачење

3Pairs Мажите Coolmax Чорапи Мажите Отворено Sock Пешачење Брзо Сушење спортски чорапи Зимски Дебели Термички

DEN 403.00
DEN 805.44
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

3 Pairs Мажите Coolmax Чорапи Мажите Отворено Sock Пешачење Брзо Сушење спортски чорапи Зимски Дебели Термички за мажи жени работи пешачење
Предмет : 3pairs/многу ,машка пот апсорбира брзо сушење спортски чорапи дише пешачење чорапи,зимски топло дебел памук спорт sock
Материјал : Coolmax Rolyester 45%, Памук 45%, Lycra Spandex 2%, Најлон 8%.
ОДЛИЧНО ЗА ПЕШАЧЕЊЕ, РАБОТА, ШЕТАЊЕ, СПОРТ И РЕКРЕАЦИЈА
ДЕБЕЛИ ЧОРАПИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА ТОПЛИНА И УДОБНОСТ
ГОЛЕМИНА (ЕУР 39-42)(една големина која е идеална за сите)
Функционални карактеристики : Затоплување, Влага Дише, Антибактериски Deodorant,брзо сушење

Основни својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Материјал:
CoolMax,Spandex,Памук
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Бренд Име:
SHIFUREN
Број На Модел На:
човекот coolmax sock 001
coolmax чорапи боја:
Сива, бела, златен coolmax чорапи
coolmax чорапи Функција:
брзо сушење,топло,меко,зимски чорапи coolmax
coolmax чорапи Пол:
Мажите coolmax чорапи жени
coolmax чорапи повод:
пешачење,кампување,трчање,одење,лов,пешачење чорапи
coolmax чорапи Сезона:
Пролет,Есен,Зима coolmax чорапи
Погоден За:
Качување, Ски, Авантура, Патување, Трчање, Велосипедизам, Пешачење итн.
Функционални карактеристики:
Затоплување, Влага Дише, Антибактериски Deodorant
keywords1:
coolmax чорапи
keywords2:
coolmax чорапи мажи
keywords3:
брзо сушење на чорапи

Тие исто така купуваат со овој производ.