.

.

Качулка Sweatshirt Јакна Грб Спортски Жените Спортска Јакна Работи Јакна Долг Ракав Јога Кошула Спорт Кошула Јога Врвот Салата Кошула

Качулка Sweatshirt Јакна Грб Спортски Жените Спортска Јакна Работи Јакна Долг Ракав Јога Кошула Спорт Кошула

DEN 892.00
DEN 1511.52
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

★Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или serbices,ве молиме да контактирате со нас на прво пред да ја напушти
negativ повратни информации.
(2) Нашите облека зема 'СМ' како единица.
Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршена.
Имаме сопствена фабрика за продажба директно од фабрика,елиминирање на сите средни линкови.Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи,ве молиме потврдете ви Детали
Име/Адреса/Post Code/Телефонски Број за плаќање. Ние сме фабрика директни испорака,па можете да ги имаат најниска цена тука.Ве молиме да ја напуштат повратни информации и 5 ѕвезди
ако сте задоволни со оу објекти и услуги.
(3) 1inch=2.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со lo-
gistic компанијата да се врати цената на штета или загуба. Подобрување на популарност не се профитабилни.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Answer : ___________________________ Note : (1)Поради различни мерења на локации,ќе има 1~3cm грешка.(Празници може да биде
продолжен) Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем,крајниот
боја со вистинските стоки ќе преовладува.Ние ќе го пријават како подарок и помала вредност да се
да се избегне данок.Ако
објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета
или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ако треба да се плати царински давачки,тоа е вашата должност да вашата сопствена земја,купувачот треба да
се разбере оваа ситуација.ние не сме accou-
ntable за било царинска такса.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние сме професионални за производство на жените спортски.
Строга контрола на производство на цената и квалитетот. Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба и да се задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки. Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени!И ние може да се купуваат стоки за вашите клиенти директно!
Dro превозот поддржани од Глобалниот агент регрутира ОЕМ и ODM
★Ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Поддршка На Alie-
xpress Зачувам услуга
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .394 инчен,1kg=2.Ве молиме проверете на царинската политика на свој место,како што се Бразил,
Полска,Италија. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во
прв пат. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Пол:
Жените
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Брзо Сува,Windproof,Дише,Анти-Pilling
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ЗАБАВА ТРЕНД
Број На Модел На:
WT046
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
боја:
Црна
Големина:
S/M/L/XL
Функција :
Мека/Леснотија/Удобно/Тенок
Спорт Тип:
Фитнес/Јога/Работи/Џогирање/Фитнес/Тренинг/Обука
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
јакна грб:
Спорт Јакна Жени/Спортски Палта/Оригинали Јакна/Обука Јакна
грб на жените:
Работи Јакна/Женски Спортски Дрес/Зимски Капут Жени /Јакна Спорт
Спортска Облека:
Фитнес Жените Кошула/Фитнес Облека/Спортски Дресови/Спортски
Sweatshirt:
Спорт Јакна/Спортска Маица Жени/Дами Спортски/Водење Облека
јога врвот:
Работи Кошула Жени/Јога Јакна/Жени Џерси/Спортска Јакна/Џерси Жени

Тие исто така купуваат со овој производ.