.

.

2017 Тенок кожа мулти-картичка-малку торба мажите Паричникот Creadit Држачот на банката картата кожа крава пикап пакет носителот Торбичка A8

2017 Тенок кожа мулти-картичка-малку торба мажите Паричникот Creadit Држачот на банката картата кожа крава пикап

DEN 235.00
DEN 312.96
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тенок Кредитна Картичка Носителот Мини Паричникот ID Случај Чанта Торба Торбичка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Материјал : Вештачка Кожа
Тенок и компактен дизајн, може да се вклопат во повеќето џебови
Чувајте ги вашите картички и забелешка на организиран и unbent со добивање на овој тенок држачот на паричник
Големина : 10.3*7,6 cm
Пакет Содржина :
1 PC Тенок Кредитна Картичка Носителот Мини Паричникот ID Случај Чанта Торба Торбичка

Основни својства

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Објектот Висина:
7.6cm
Паричникот Должина:
Краток
Паричници:
Спојката Паричници
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Ширина:
0.6CM
Објектот Должина:
10.3cm
Материјал Состав:
вештачка кожа
Бренд Име:
Бесплатни Витез
Објектот Тежина:
31G
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
5409

Тие исто така купуваат со овој производ.