.

.

Телото Школка за Hubsan X4 H502S H502E РК Quadcopter Резервни Делови H502S-01

Телото Школка за Hubsan X4 H502S H502E РК Quadcopter Резервни Делови H502S-01

DEN 431.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Телото Школка за Hubsan X4 H502 S H502 E РК Quadcopter Резервни Делови H502 S-01
Опис :
Предмет Бр. : H502 S-01 Точка Име : Тело Школка Употреба : за Hubsan H502 S H502 E X4 РК Quadcopter Пакет се Вклучени :
Телото Школка x 1 (Како слики show)
1. Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да ги користат овие начини на плаќање .
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рамките d elivery време по целосната исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.
4. Обично ние испрати нарачки преку Sigapore EMS, Сингапур Пост,која може да транспорт на производи со lipo батерии. Но, ние исто така да го користите EMS,Кина Пост Воздух Mail,Шведска Пост,Малезија Пост,Хонгконг Пост,итн.
1. РК хеликоптери/quadcopters /автомобили пред пратката се внимателно се следат за да се обезбеди дека тие се во совршена состојба.
2. Ние прифаќаме да се врати,Но ќе се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи, затоа што ние не го прифати врати пакети без да се знае причината.
Онлајн Време : 9 : 00 часот - 24 : 00pm(Пекинг Време)
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Основни својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Тежина:
Y
Пакет:
Yes
Големина:
Y
Број На Модел На:
H502S-01
фабрика:
Hubsan
Точка име :
телото школка

Тие исто така купуваат со овој производ.