.

.

Панк 316L Хируршки Челик Уво Studs Мажите Хеликс Пирсинг Обетки Синџири Хип ГД Г-Змеј Човек ' Рскавица Обетки Пирсинг Накит

Панк 316L Хируршки Челик Уво Studs Мажите Хеликс Пирсинг Обетки Синџири Хип ГД Г-Змеј Човек ' Рскавица Обетки

DEN 65.00
DEN 85.92
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Состојба : 100% сосема нов,никогаш не носи Боја : Сребро Големина : 1.2*3*8мм Количина : 2 парчиња
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

Основни својства

Главниот Камен Боја:
1 pc, pc 2
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZS
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
Обрачот Обетки
Големина (Должина * Ширина):
1.2*3*8мм
боја:
Сребро.
Стил:
панк-рок
Тип:
пирсинг накит
Уво earring:
ГД накит
earring пирсинг:
долг синџир на обетки
bigbang обетки:
earings мода накит
жените mens обетки:
Г-Змеј earring
пирсинг хеликс:
мажите обетки
накит обетки:
Обетки за Жени Мажи
Големина:
1.2*3*8mm

Тие исто така купуваат со овој производ.