.

.

5V 30A 150W Префрлување Напојување Возачот за 5V WS2812B WS2801 LED Лента Светлина AC 110-240V на Текст за да DC 5V Бесплатен превозот

5V 30A 150W Префрлување Напојување Возачот за 5V WS2812B WS2801 LED Лента Светлина AC 110-240V на Текст за да

DEN 857.00
DEN 912.00
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : 2.Полно оптоварување горат-во тест 3.It 's добар квалитет и со високи перформанси 4.Голема префрлување напојување за апарати за дома Спецификации : 1.Текст : AC 110 V/220 V 2.Излез : 5 V 30 A 3.Моќност : 150 W 4.Заштита : преоптоварување / над напон / краток спој 5.Материјал : Метал 6.Net тежина : 516g по компјутери

Основни својства

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Повратен Сигнал:
DC5V
Број На Модел На:
5v 30a
Бренд Име:
BINFU
Тежина:
516kg
Излезниот Напон:
5V
сертификација:
CE,CCC
Влезниот Сигнал:
50Hz
Влезен Напон:
110/220V
Гаранција:
2
Материјал:
Метал
Големина:
200*98*42mm
Излезна Струја:
30A
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.