.

.

Хром Багажникот Горниот Скратува Ленти Калапи Покритие За Хонда GL 1800 2006 2007 2008 2009 2010 2011 [PA386]

Хром Багажникот Горниот Скратува Ленти Калапи Покритие За Хонда GL 1800 2006 2007 2008 2009 2010 2011 [PA386]

DEN 1276.00
DEN 1343.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Fitment За Хонда GL 1800 Goldwing 2006-2011
Високо квалитетна ABS Хром
Ве молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот велосипед пред купување
Пакет се вклучени :
1 Пар x Страна Маска
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Основни својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
GUANG-E
Име На Модел:
За GL 1800
Материјал:
ABS
Модел Година:
2006-2011
Автомобил модел:
За GL 1800
Специјални Функции:
Страна Маска

Тие исто така купуваат со овој производ.