.

.

2 3 3.5 mm Два Боја Тркалезна Форма Без Дупка Пластични Монистра ABS Имитација Бисер DIY Додатоци 1000pcs/многу Бесплатен Превозот

2 3 3.5 mm Два Боја Тркалезна Форма Без Дупка Пластични Монистра ABS Имитација Бисер DIY Додатоци 1000pcs/многу

DEN 531.00
DEN 590.40
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ДЕТАЛИ ПОКАЖУВААТ име на Производ : 2 - 3.5 mm стакло имитација бисери Производ во боја : бела дупка без спецификација за Производ : 2 mm 3 мм 3,5 мм Производ материјали : пластика Производ Број : 1000 DIY фитинзи на beaded стакло имитација бисери.

Основни својства

Објектот Дијаметар:
3 5 mm, 2 mm, 3 mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
3
Бренд Име:
payaze
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
YW38-3
Материјал:
Пластични
Надворешниот Дијаметар:
2 3 3.5 mm

Тие исто така купуваат со овој производ.