.

.

МЈ Мајкл Џексон Црна Billie Jean Забавувачи Црна Директно панталони Секојдневен исечени фармерки Еластичност Глуждот Должина панталони

МЈ Мајкл Џексон Црна Billie Jean Забавувачи Црна Директно панталони Секојдневен исечени фармерки Еластичност

DEN 1439.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


МЈ Мајкл Џексон Црна Billie Jean Забавувачи Директно Сребро панталони панталони Најдобро за имитираат , перформанси , собирање , Подарок и да покажат Материјал : Водат ткаенина ве молиме забелешка : панталони, се исечени фармерки деветтиот панталони (По купувањето,ве Молиме масажа и кажете ни вие Што ГОЛЕМИНАТА дали ви треба ,Ако не знаете како да се избере,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде Предлог.)
Еластичен појас за најдобри перформанси за собирање на дар, исто Така, имаме и други Мајкл Џексон облека и вработените во мојата продавница , зошто не сте ги погледне , го цениме тоа
Сите предмети ќе биде предаден (освен прилагоди направи) во рок од 48 бизнис часа по приемот на плаќање (ОСВЕН за викенди и празници)
Ние само брод item(s)за да го потврди адреса предвидено од страна .
(1) ние испрати објектите за САД преку EUB,проценката времето за испорака е 7-12 работни дена
(2) За 10-25 работни дена да : Австралија, Канада, Јапонија, Малезија, Јужна Кореја, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО,
(3) За 15 - 30 работни дена за да се : Франција, Шпанија, Грција, Норвешка, Шведска, Белгија, Ирска, Германија, Европа
(4) За 15 -35 работни дена да : сите останати земји;
(5) понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од шпедиција и локалните обичаи /давачки/пост време на Испорака се проценува .се надеваме на вашето разбирање!
Ние ќе Бесплатен превозот на предмети од DHL глобалната mail , EMS,UPS-от ,на други Изразат над $200 на светот
,треба 7-12 дена
Ако сакате тоа во брзање , ве молиме контактирајте со нас за детали
Конструиран за професионални продавачи

Основни својства

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Ankle-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Страна Шари
Панталона Стил:
Директно
Стил:
Новина
Пред Стил:
Pleated
Материјал:
Памук
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
било која големина

Тие исто така купуваат со овој производ.