.

.

Airsoft ACH MICH 2001 Тактички Шлем видови на боја на избор, цената на големо

Airsoft ACH MICH 2001 Тактички Шлем видови на боја на избор, цената на големо

DEN 1919.00
DEN 3762.24
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Airsoft ACH MICH 2001 Тактички Шлем видови на боја на избор, цената на големо Карактеристики : New : нов Големина : една големина. прилагодливи Состојба : brand new aterial : стаклени влакна тежина : 0.78 kg Глава обемот : 58-60cm шлем стил : mich-2001 употреба : airsoft 3 боја : зелена,црна,тен
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Основни својства

Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Број На Модел На:
За Mich 2001 Шлем
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Стил:
Половина покриени
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Материјал:
FRP
Применливи Луѓе:
Мажи
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна

Тие исто така купуваат со овој производ.