.

.

3Pcs Кафеава Коса Уметничка Четка Сликарство, Цртање Мека УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Пенкала

3Pcs Кафеава Коса Уметничка Четка Сликарство, Цртање Мека УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Пенкала

DEN 40.00
DEN 48.48
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет
Опис : Трајни и обновливи;
Меки и тенки, може да се користи за dotting или слика цвеќиња;
Кога се впива во вода, тоа нема да исчезнат;
Погоден за професионални или домашна употреба;
Лесно да се справи и работат;
Одлично за казна помине уметност за работа;
Погоден за секоја дама.
Спецификации : Точка Име : Цртање на Ноктите Пенкала Големина : Како слики прикажани Количина : 3 Pcs
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основни својства

Печат:
No
Erasable Или Не:
No
Пакување:
Лабава
Број На Модел На:
боја четка
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Уметноста Маркер
Квантитет На Пакет:
3
Боја Количина:
3

Тие исто така купуваат со овој производ.