.

.

Автомобил Нерѓосувачки Опашка Цевка Издувни Цевки Трим Совети Декорација Покритие Одговара За Мицубиши Outlander 2013- Автомобил Стил Додатоци

Автомобил Нерѓосувачки Опашка Цевка Издувни Цевки Трим Совети Декорација Покритие Одговара За Мицубиши Outlander

DEN 1077.00
DEN 1145.28
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Напомена : Причина листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој Дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен.
Услов : Ние Promose 100% Сосема нов и Добар квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Вклучува : 1pcs/еден Сет
Боја : Исто како слика шоу
Fitment : За Одговара 2013 2014 2015 2016 Година Мицубиши Outlander (НЕ одговара Мицубиши Outlander Sport)
Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Не се Вклопуваат Северна Armerican V6 Мотор Модел И Не се Вклопуваат 3.0 L 6 B31 V6(САД) Функција : 1. Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана. Оркестарот вашиот автомобил повеќе мода и убава! 2. Без дупчење или сечење е потребно. Не заварување потребни 3. Лесна инсталација, само треба да се споредат позиција и со тоа ќе бидат утврдени и со себе. Професионалната инсталација е recomended.
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Пакетот вклучува : 1 Pcs/Set Опашка Издувна Цевка

Основни својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
Високо Квалитетен Нерѓосувачки
Осветленост Дел Број:
TaTail Цевка
Монтажа Позиција:
Задните
Производителот Дел Број:
Издувна цевка
Специјални Функции:
muffer
Тип:
Dissipative Пригушувач
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Другиот Дел Број:
/
ОДГОВАРА ЗА:
За Мицубиши Outlander 2013 2014 2015 2016 Година Автомобил Стил
Инсталирајте место:
опашката цевка
Материјал:
Високо Квалитетен Нерѓосувачки
Количина:
1pcs
Земја на Производство:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.