.

.

QIFU Г-дин Г-ѓа Свадба Декорација Фото Кабина Реквизити Невестата Да Се Булчински Туш Партија се Сретне Само во Брак PhotoBooth Партија Материјали

QIFU Г-дин Г-ѓа Свадба Декорација Фото Кабина Реквизити Невестата Да Се Булчински Туш Партија се Сретне Само

DEN 100.00
DEN 100.32
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Следете нас да уживаат Љубителите Ексклузивен Попуст
1.ВИП цена и екстра попуст за следбеници
2.Победа бесплатни производи и големи сини картони од продавницата клуб
3.Знаејќи за новодојдени, продавница за промоција и други бенефиции однапред.
Answer : ___________________________ Note :
1.Со цел да се задржи предметите ќе биде безбедно за време на транзит,објектите ќе бидат одделени, објектот мора да биде вметнат од себе,но тоа е многу лесно .
2.со цел да се држиме реквизити лесно ,ние испрати клиенти оригинални точка лепак.
Инструкции :
чекор 1 : ве молиме проверете ги сите додатоци во пакет : стапови ,фото кабина реквизити и лепак
чекор 2 : направете стапче ставете едно парче од лепило ,исто така можете да ставете 2 парчиња ако мислите дека тоа ќе биде подобро .
чекор 3 : игра разни фото кабина реквизити за стап за една партија или слика, претставувајќи се како ви се допаѓа ,да уживате во вашето време !
Превозот и политика на враќање :
1. Ние ќе обично се продолжи наредби од 24 часа откако уплата.
2. Кина пост обичен мал пакет плус и Кина пост регистрирани воздух mail зема проценети 15-60 дена.
3. Препорачуваме испорака : Aliexpress стандард превозотПовеќе standable, побезбедно и побрзо.
4. Ние исто така нудиме изразат shippings како DHL, UPS-от, EMS и слично, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сте под итно треба на тоа или количината е голем.
5. Ние прифаќаме враќа и наплата рок од 15 дена од денот на цел завршување, ве молиме контактирајте со нас.
Dropshipping и трговија на големо :
1. Ние капка брод насекаде во светот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.
2. Ние ќе понудиме најдобра цена за промет на големо, и препорачуваме најдобрите пратката.
Повратни информации :
1. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го цениме тоа (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди, Превозот време 5-ѕвезди).
2. Доколку производите кои сте ги добиле беше оштетен или примени погрешен стилови, ве молиме да не остави никакви негативни повратните информации прво, љубезно ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го реши и работа од најдобрите решенија. Вашето задоволство е нашиот предлог да се направи подобро.

Основни својства

Бренд Име:
qifu
Број на Компјутери:
15pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W1078

Тие исто така купуваат со овој производ.