.

.

ShineHome-5pcs Платно Печатење на Ѕид Уметност Кинески Мастило Дрво, Маслото Апстрактна Слика за Печатење Кафе Продавница Ѕидовите Дома Декорација

ShineHome-5pcs Платно Печатење на Ѕид Уметност Кинески Мастило Дрво, Маслото Апстрактна Слика за Печатење Кафе

DEN 857.00
DEN 1680.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина Б : 20x40cm x2pcs + 20x50cm x2pcs + 20x60cm x1pc
Големината на C : 25x45cm x2pcs + 25x60cm x2pcs + 25x75cm x1pc Големина D : 30x50cm x2pcs + 30x70cm x2pcs + 30x90cm x1pc
Пакетот вклучува : 5pcs платно печатење
Внимание : ни e-mail, прво за цена понуда за сопствени големина
Опис Тип Печатени Is_customized Да Оригинални Нема Висок Квалитет Одлична може да се appied во музејот Сликарство Водоотпорен Да Слика Meterial Висок квалитет на платно база на Нафта Сликарство Стил Модерна ѕид полиестер платно печатење Печатење Материјал еколошки масло печати на платно Сликарство Technic Модерни Декоративни Платно Уметност Отпечатоци Употреба Трговија, Забава, апарати за Домаќинство
Прилагодување & P r o c e s s Доколку сакате да го нарачате во други големина/стил; I f сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на печатење на платно;
N ote : квалитетот на нашите печатење ќе биде толку добра како на сликата што ја обезбеди за нас. Важно е дека вашата фотографија е на соодветна големина и квалитет. Квалитетот ќе се влоши ако се направи проширувања од фотографија на малата големина. Ве молиме контактирајте ако не сте сигурни или треба assisitance.
Процес : Што eamil ни фотографијата да ја печатите, заедно со спецификација на барања; Ние ќе го проверат квалитетот на вашата слика и eamil слика за вашиот преглед и одобрување, заедно со цена понуда; Ќе ни ги испратите целосна плати документот, тогаш ние започнете со печатење и организира превозот во рок од 3 работни дена.
Време на испорака 3-25 дена во зависност од цел количина, ние секогаш чувајте ја временската линија откако ќе се направи ветување. 2-3 работни дена ракување со времето од нарачката е ставен. Ние ќе email ве известува ако има било какви неочекувани задоцнување. Политика на враќање Ако имате било какви прашања во врска со предмети што откако ќе ја прими, ве молиме обратете ми се на прво место. Тоа ќе биде доста ценат ако може да ни e-mail однапред да ни даде шанса да им помогне пред да замине неутрален/негативни повратните информации. Само оштетен, погрешно предмети се предмет на враќање на предмети (во иста состојба како што беше испратам до тебе). Вашето задоволство на нашите производи е 100% гарантира. Ние решавање на 100% на сите спорови и да одговорат на сите Qustions и Прашања во рок од 24 до 36 часа за да се гарантира. Ако пратката е потврдено изгубени, ние би сакале да ви даде целосна наплата или да ги преуредите уште една нова пратка.

Основни својства

Големина (Инчен):
Б x 20cm 5pcs, В x 25cm 5pcs, D 30cm x 5pcs
боја:
Без рамка
Рамка:
No
Број На Модел На:
SH201709172
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
ShineHome
Обликот:
Нередовните
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings

Тие исто така купуваат со овој производ.