.

.

50-62 Висина Новородените Деца Bodysuit Ракави Бебе Момчиња Девојчиња Jumpsuit Чорапи Комбинезон Деца, Бебе Облека, Облека YZ097

50-62 Висина Новородените Деца Bodysuit Ракави Бебе Момчиња Девојчиња Jumpsuit Чорапи Комбинезон Деца, Бебе Облека,

DEN 308.00
DEN 389.76
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


50-62 Висина Новородените Деца Bodysuit Ракави Бебе Момчиња Девојчиња Jumpsuit Чорапи Комбинезон Деца, Бебе Облека, Облека YZ097
Големина на :
3 M за висина 50 CM
6 M за 56 CM висина 9 M за 62 CM висина Забелешка : 1 ве Молиме видете Големина Дефиниција, купи со претпазливост, ви благодариме 2 Прирачник за мерење може да биде 1-2cm отстапување 3 бојата на објектот може да биде малку посветли или потемни отколку слики Пакување : 1 Pcs Симпатична Бебе Bodysuit Плаќање : прифаќаме само Alipay(Зачувам) . Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка pirce или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата'scustoms канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Feekback Ние се потпираме на нашите Aliexpress репутација и клиентите satifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.Ве молиме да ни остават позитивен коментар и 5 star рејтинг ако се задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или netural повратни информации,ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме многу за вашиот соработка однапред!! Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен или бришат.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Предмети се испраќаат од страна на Кина Пост airmai. Како сезона,тоа ќе потрае околу 20-40 работни денови за испорака.Тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. Врати/Политика За Наплата 1.Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена откако сте го добиле.Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да квалитет за враќање на пари или размена на стоки. 2.Купувачи се одговорни за сите се враќаат трошоците за превозот под никакви околности.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите враќа откако ќе го добиете вашите производи. За Нас Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Нашите norml бизнис час е од понеделник до петок во 9 ЧАСОТ за да 6ЧАСОТ Пекинг Време.Сите пораки на налози НЕМА да се обработи за време на викенди и празници. На секое прашање или проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори што во прво време.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Возљубени Ангел
Облека Должина:
Долго
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
YZ097
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Волна
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати

Тие исто така купуваат со овој производ.