.

.

2017 Сокриени Појас Holster Ambidextrous Holster За Компактен Subcompact Пиштоли Безбедност & Опстанок Z1011

2017 Сокриени Појас Holster Ambidextrous Holster За Компактен Subcompact Пиштоли Безбедност & Опстанок Z1011

DEN 213.00
DEN 276.00
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сокриени Појас Holster Ambidextrous Holster За Компактен Subcompact Пиштоли
Discription :
Сокриени Појас Holster IWB Holster за Сите Компактен Subcompact Пиштоли
Скриена во и Исечени на Десната Страна од Панталона Половината за Десната Рака се Подготви
Скриена во и Исечени на Задната страна на Панталона Половината на Левата Рака се Подготви
Пред Лак Дизајн за Лесно Повторно holster и Еластична Палецот Рака за Правилно се Вклопуваат и Безбедност
Одговара На Сите Компактен/Subcompact Пиштоли
Боја : како на сликата
Тежина : 60g
Пакет Содржина :
1 x Holster
За Плаќање
1.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
За Испорака
1.Во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.Ние гарантираме за да брод цел надвор во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор) .
4.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Нашата цел е клиентот задоволство!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот?
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
2.Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
3.Колку дена ќе добие моето парцела?
Нормално, вие ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 70 дена.Ве молиме љубезно ве молиме почекајте .
За Повратни Информации

Основни својства

Бренд Име:
AOTU
Тип:
Прва Помош Колекции

Тие исто така купуваат со овој производ.