.

.

Adyce 2017 Нови Жените Лето Завој Фустан Комбинација Шпагети Рака Мини Vestidos Strapless Ракави Славна Личност Партија Фустани

Adyce 2017 Нови Жените Лето Завој Фустан Комбинација Шпагети Рака Мини Vestidos Strapless Ракави Славна Личност

DEN 1360.00
DEN 1599.84
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.
Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време !!
Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!
Нашиот бренд - ADYCE , беше основана во 2008 година , ние сме професионални производителот за Завој Фустан фабрика во Гуангжу во Кина, поддршка OEM/ODM/WHOLESALES/RETAIL/DROPSHIPPING/МИКС ЦЕЛ , 100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро пред-продажба и по продажба на услуги, брза испорака!
Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика/скица/дизајн цртање ,итн.
Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет. Ние сме секогаш гледа напред кон обезбедување на најдобри купување искуство и развивање на win-win, долго-рок и пријателски односи на соработка со вас.
Ви благодарам многу !

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Најлон,Spandex,Rayon
Деколте:
Strapless
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
ADYCE
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
H1603
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
боја:
црна, виолетова
Ткаенина Тип:
плетење
Материјал:
90%Rayon,9%Најлон,1%Spandex
Повод:
Вечерна Забава, Познати Личности, Ноќен Клуб, Саем, Коктел, Пистата
Тип:
Жените Облека , Секојдневен Vestidos
перење:
Хемиско Чистење
Услуга:
трговија на големо и Мало ОЕМ Капка-превозот

Тие исто така купуваат со овој производ.