.

.

Ноќ на вештерките Партија Декорација 3D Лицето Маска Силикони Торта Мувла Sugarcraft Силикони Фондан Калап За Печење Чоколадни Бонбони Сапун Мувла

Ноќ на вештерките Партија Декорација 3D Лицето Маска Силикони Торта Мувла Sugarcraft Силикони Фондан Калап За

DEN 189.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ноќ на вештерките Партија Декорација 3 D Маска Силикони Торта Мувла Sugarcraft Силикони Фондан Калап За Печење Чоколадни Бонбони Сапун Мувла Алатки
Количина : 1 компјутер Материјал : 100% силикони и ФДУ стандардна Големина информации : 10.5*6.8*1.6 cm Ние, главно, трговија во кујната производи ,добредојдовте на нашата продавница за ставање на наредби!

Основни својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
сертификација:
FDA,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
GS2539
Печење & Тесто Алатки Тип:
силиконски фондан мувла
Материјал:
100% foodgrade силикони
Големина:
10.5*6.8*1.6 cm
боја:
Пинк
Шема:
Маска
Употреба:
Ноќ на вештерките партија декорација
Тип:
маска силиконски калап
Стил:
калап за печење
Функција:
маска фондан мувла
Објектот:
силиконска маска мувла
Име:
лицето маска силикони торта мувла

Тие исто така купуваат со овој производ.