.

.

10ML10pcs/многу Стаклени Ампули стакло примерок шишиња Транспарентен Стаклено Шише со капак Висока бор силикон шише

10ML10pcs/многу Стаклени Ампули стакло примерок шишиња Транспарентен Стаклено Шише со капак Висока бор силикон

DEN 345.00
DEN 379.20
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


10 ML10pcs/многу Стаклени Ампули стакло примерок шишиња Транспарентен Стаклено Шише со капак Висока бор силикон шише
10 ML Транспарентен примерок шише Шишенцето 1.Завртка-на Стакло шишенцето,примерок шише 10 ML 2.Материјал : Висок бор силикон шише,PP пластичен капак,ЈП внатрешна јакна 3.Употреба : За чување на примерокот,лекови, хемикалии, зачини, етерични масла, детергент, моторното масло.(Се херметички) Димензија : Стакло шишенцето OD : 22mm(±0.3 mm) Стакло шишенцето Висина : 52mm(±0.3 mm)(По зафркнам капак) Стаклено шише тесно грло ID : 12mm(±0.3 mm)

Основни својства

Број На Модел На:
10ml
Бренд Име:
DXY
Класификација:
Лабораторија Шише

Тие исто така купуваат со овој производ.