.

.

AOLIKES 1 парче спорт бедрото поддршка guard мускулите заштитник вирус се подготвуваат muslo влошки фитнес Leggings нога компресија bodybuilding

AOLIKES 1 парче спорт бедрото поддршка guard мускулите заштитник вирус се подготвуваат muslo влошки фитнес Leggings

DEN 460.00
DEN 575.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


коленото влошки,колено,спорт,tenis,rodilleras,коленото поддршка,коленото заштитник,тактички коленото влошки,кд 7,коленото се подготвуваат,kneepad,коленото подлога,rodillera,одбојка коленото влошки,коленото влошки за одбојка,кошарка, коленото влошки,кошарка нога ракав,заштитник на колена,тенис,kneepads,нога компресија,компресија нога ракав,еластична коленото,кошарка компресија,компресија ракав,спортски коленото се подготвуваат за поддршка,се подготвуваат спорт,kneepad тактика,велосипед коленото влошки,кошарка нога ракави, 1 парче AOLIKES спорт бедрото поддршка guard мускулите заштитник вирус се подготвуваат muslo влошки фитнес Leggings нога компресија bodybuilding Материјал : OK крпа + Lycra + СДР
големина : 68*24cm,прилагодлив,одговараат на бедрото периметар на 40-65cm
боја : црна
пакет : 1 парче,opp вреќа
одговараат на спортот : планинарење, велосипедизам, кошарка, фудбал, трчање, одбојка, тенис, фитнес,сали,фудбалски и па нема
Функција : да се Спречи мускулен вирус,Помошни бедрото мускулна сила,Олеснување на мускулите од замор,Стабилни зглобови дел,Двоен притисок, таписерии изработка, удобно, дише, слободно ќе може да се прилагоди на стегање,Бедрото тело зграда
напомена : драг пријател,цената е 1 buc,само за еден бедрото,ако сакате да купите 1 пар,можете да нарачате 2 компјутери,ви благодариме,имајте пријатен шопинг!

Основни својства

Материјал:
ОК крпа + Lycra + СДР
Број На Модел На:
A-7956
Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Возрасни
Големина:
слободни,прилагодлив,одговараат на бедрото периметар на 40-65cm
одговараат спорт 1:
Кошарка, одбојка, фудбал, тенис,трчање,фитнес,велосипедизам
одговараат спорт 2:
Планински Велосипед,mountaineering,салата
боја:
Црна
објект:
мажи жени универзална
Функција:
Спречување на мускулите вирус,бедрото тело зграда

Тие исто така купуваат со овој производ.