.

.

слободен удар централна рака кутија Tiguan автомобил потпирач за висок квалитет на дрвени потпирач кутија може да приспособен за секој автомобил модел

слободен удар централна рака кутија Tiguan автомобил потпирач за висок квалитет на дрвени потпирач кутија може

DEN 3154.00
DEN 3504.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Љубезно белешки Како што постојат речиси илјадници автомобил модел, не можеме листа секој еден во веб-страница, ве молиме љубезно ве молиме оставете го вашиот автомобил модел, година, и боја на кутијата треба кога ќе ги нарачате. Подобро е да ни ги испратите вашите рачната сопирачка позиција фото исто така, тогаш ќе бидете сигурни дека 100% одговара за вашиот автомобил, ви благодариме.

Основни својства

Автомобил Производител:
сите
Година:
сите
Име На Модел:
било автомобили
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
40cm
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
Дрвени
Специјални Функции:
автомобил потпирач кутија
Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Материјал:
Дрвени
обичај обработка:
Be
боја:
Црна, беж сива
Големина:
400
Применливи модели:
Tiguan
Тежина:
5kg

Тие исто така купуваат со овој производ.