.

.

Вистински Шампањ Чипка арапски Муслимански Вечер Фустан со Обвива Сирена Вечер Gown vestidos де феста abiye gece elbisesi

Вистински Шампањ Чипка арапски Муслимански Вечер Фустан со Обвива Сирена Вечер Gown vestidos де феста abiye gece

DEN 7282.00
DEN 8880.00
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Љубезно Потсетување : На ред е само за еден дел од фустанот. Тоа нема да дојде, заедно со сите додатоци,како што се шапка,tulle ракавици,превез,Petticoats,Јакни/Shawl/Обвива итн. Ако пост да БРАЗИЛ, ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.
Обичај прави Услуга Доколку сакате да нарачате нарачана големина,ве Молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел.Благодарение 1. Биста : Cm/ 2 Инчи. Половината : См/ 3 Инчи. Колковите : Cm/ 4 Инчи. Шупливи До Подот Со Пета : Cm/ 5 Инчи. Природна Висина : Cm/ 6 Инчи. Фустан во Боја( ве Молиме изберете Боја Бр. од нашите Боја Шема) : Боја БР. # 7. Носат Датум : 8.Други Барање :
Забелешка : ве Молиме имајте во предвид дека фотографијата може да биде малку различен од вистинскиот објект во однос на бојата се должи на осветлување за време на фото снимањето, прикаже или температура на бојата итн.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите.

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Чипка
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
RP-074
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Бренд Име:
Lowime
Силуета:
Труба / Сирена
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Со Јакна
прилагодено боја:
Изберете боја од нашите боја шема
custom size:
Достапна без дополнителни трошоци
Трговија на големо:
Прифатливи и со попуст
Место на Потекло:
Кина
линк:
https

Тие исто така купуваат со овој производ.