.

.

Arashi ZX10R НИНЏА CNC Прилагодливи Задните Остатокот подложка за нозе За KAWASAKI Ninja ZX10R 2011 2012 2013 2014 Нога Штипки Нога Rearset

Arashi ZX10R НИНЏА CNC Прилагодливи Задните Остатокот подложка за нозе За KAWASAKI Ninja ZX10R 2011 2012 2013

DEN 6576.00
DEN 7306.08
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте На Arashi Официјалната Продавница
Карактеристики :
Конструиран специјално за вашиот велосипед.Arashi врежани за вашата апликација
CNC изработени од палка 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум за чувствувате сила,
и никогаш не ќе мора да се грижите за нив кршење или да биде доволно силна за да донесе на вистинскиот пат.
Површината е anodic слој боја, држејќи ги изгледате одлично за годините што доаѓаат.
Наменета за прецизно одговара и лесно прилагодување за да одговараат на вашата јава позиција
Контрола над кочница светлина

Бренд:Arashi
Име : Мотоцикл Прилагодливи Подложка За Нозе Поставува
100% Сосема Нов И Врвен Квалитет!
Материјал : Палка 6061-T6 Авиони одделение Алуминиум
Бои : Црна,Златна,Сива
Компатибилен :
За KAWASAKI NINJA ZX10 R 2011 2012 2013 2014
Пакетот Вклучува:
2 X Arashi Прилагодливи Подложка За Нозе
( Лево и Десно )
Забелешка: Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Ако Имате Било Какви Прашања ,
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот !

Основни својства

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
000cm
Име На Модел:
HF014
Материјал Тип:
Палка 6061 T6 Авиони одделение Алуминиум
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Ширина:
000cm
Објектот Должина:
000cm
Објектот Тежина:
1.5kg
квалитет:
Врвен квалитет
во парк:
Yes
боја:
Црното Злато Сива
Состојба:
100% Сосема Нов
Компатибилен:
НИНЏА ZX10R 11-14
Година:
2011 2012 2013 2014

Тие исто така купуваат со овој производ.