.

.

FLOVEME Вистинско Дрво+Мек Силикон Маска за iPhone X 7 10 Случај за iPhone 8 6 6s 7 плус Случај Луксузни Дрвени Телефон Додатоци Coque

FLOVEME Вистинско Дрво+Мек Силикон Маска за iPhone X 7 10 Случај за iPhone 8 6 6s 7 плус Случај Луксузни Дрвени

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


FLOVEME Вистинско Дрво+Мек Силикон Маска за i Phone X 7 10 Случај за i Phone 8 6 6s 7 плус Случај Луксузни Дрвени Телефон Додатоци Coque
Материјал : Оригинални Дрво +Меки Силиконски
Модел 1 : за i Phone X 10 Телефон Случај за i Phone 6 6s плус Маска
Модел 2 : за i Phone 8 8 плус Случаи за i Phone 7 7 плус Телефон Случај
Функција : Ретро Оригиналното Дрво TPU Кожа Случај Телефон Додатоци
Стил : Гроздобер Егзотични Луксузни Мобилен Телефон Случај за Жени Мажи Момче Девојче
Пад на превозот/трговија на Големо : Поддршка ( 2 парчиња добие 5%)
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме!
Российский друг, пожалуйста, заполните полное имя получателя из-за новой политики российских обычаев, спасибо!

Основни својства

Материјал:
За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Егзотични,Гроздобер,Бизнис,Украсени
Функција:
Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Floveme
Тип:
браник
Големина:
for iPhone X for iPhone 8 8 plus for iPhone 7 6 6s 7 plus
Карактеристики:
Вистинско Дрво Меки Силиконски Ретро Телефон Случај Покрие Маска
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:
Оригиналното Дрво +Меки Силиконски
Модел 1:
за iPhone X 10 Телефон Случај за iPhone 6 6s плус
Модел 2:
за iPhone 8 8 плус Случаи за iPhone 7 7 плус
функција 1:
Ретро Оригиналното Дрво TPU Кожа Случај Телефон Додатоци
Карактеристика 2:
Дрвени Шема Задниот Капак На Телефонот Школка Fundas
Функција:
Анти-удар+Нечистотија-отпорни+Шок-доказ+отпорно на Гребење+Anti-пропадна
боја:
Бел,Црн Орев,Sliver Даб,Абонос,Тиково
Стил:
Гроздобер Егзотични Луксузни Мобилен Телефон Случај за Жени Мажи Момче Девојче
Време:
Најновите 2017
Пад на превозот/трговија на големо:
Поддршка ( 2 парчиња добие 5% попуст )

Тие исто така купуваат со овој производ.