.

.

Турбополнач Кертриџ за Опел Astra H 1.9 CDTI 88Kw Chra 755042 755373 Турбина 93192073 GT1749V Турбо Core 767835-5001S 767835

Турбополнач Кертриџ за Опел Astra H 1.9 CDTI 88Kw Chra 755042 755373 Турбина 93192073 GT1749V Турбо Core 767835-5001S

DEN 4080.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Турбополнач Кертриџ за "Опел" Astra H 1.9 CDTI 88 Kw Chra 755042 755373 Турбина 93192073 GT1749 V Турбо Core 767835-5001 S 767835
767835-5001 S 755042-5003 S 755042-5002 S 755373-0001 752814-0001 740080-0002
752814-1 740080 752814 767835
55195787 55193105 55205179 93192073 93183681 55196858 5860031 86007
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.

Основни својства

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
K418
Специјални Функции:
Турбо Кертриџ 755373
Објектот Висина:
6inch
Поставување на Возило:
Турбо Воздух Дози Турбополнач
Објектот Ширина:
6inch
Модел Година:
01/2004
Frequence Опсег:
Турбо Chra 755042
Објектот Должина:
6inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
ZYTURBO
Автомобил Производител:
Опел
Објектот Тежина:
1.6kg
Име На Модел:
767835
Турбо Кертриџ за Автомобил:
Опел Astra H 1.9 CDTI
моторот:
Z19DT
Капацитет:
1910 година кзм
моќност:
88 Kw
Турбополнач Дел Број 1:
767835-5001S 755042-5003S 755042-5002S
Турбополнач Дел Број 2:
755373-0001 752814-0001 740080-0002
Турбополнач Дел Број 3:
752814-1 740080 752814 767835
Турбополнач Споредба Број:
55195787 55193105 55205179 93192073
Турбополнач Споредба Број:
93183681 55196858 5860031 86007
Турбо Chra Гаранција:
1 година

Тие исто така купуваат со овој производ.