.

.

за BYD S6 Surui Опрема Shift Стап Shifter Knob Прашина-доказ Покрие shift менувачот knob опрема се држи копчето shift knob

за BYD S6 Surui Опрема Shift Стап Shifter Knob Прашина-доказ Покрие shift менувачот knob опрема се држи копчето

DEN 1344.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


за BYD S6 Surui Опрема Shift Стап Shifter Knob Прашина-доказ Покрие shift менувачот knob опрема се држи копчето shift knob
Спецификација :
100% сосема нов!!!
Боја : Како на сликата
Пренос : Прирачник
Автоматска Големина : Како што е прикажано на сликата
Количина : 1set
Fitment : за S6 Surui
(Компатибилност Е Само За Референца. Ве Молиме Проверете Мерењето Пред Купување!)
Answer : ___________________________ Note :
1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет се вклучени :
1x Опрема Gaiter Подигнете ги Покрие+1x Опрема Shift Knob
Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!
Кина поштенски кеси и Парцела Логистика веб-страница : 17track.net/en/
1.ние не обврзуваат тарифа. бидејќи тоа е прекуграничната трговија, некои земји ќе имаат тарифи, давачки дека ние не сме одговорни.
2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
3.Ако не сте добиле стоката, ќе биде повеќе од време на приемот, ве молиме оставете порака во ред, ние ќе го продолжи времето за испорака.
4.Немојте да им даде на Нашите производи лошо повратни информации бидејќи логистика е бавен
Логистичка компанија е на земјата, ние не може да го контролира, можеме да направиме е дека на почетокот на испорака.
1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Основни својства

Бренд Име:
gouhuo
Име На Модел:
упатство
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Автомобил Направи:
S6

Тие исто така купуваат со овој производ.