.

.

Националната Риба Крап Везени Закрпи Ленти За Облека, Железо На DIY Закрпи Applique Налепници Облека Шие Значки Крпеница

Националната Риба Крап Везени Закрпи Ленти За Облека, Железо На DIY Закрпи Applique Налепници Облека Шие Значки

DEN 142.00
DEN 187.20
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа ќе го направи вашиот грб биде уникатен и да додадете многу забава за вашиот живот.Се потврди и ни даде 5 ѕвезди
Ние прифаќаме : VISA, Master Card, Зачувам Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка, Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress во компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Тие се применуваат со џвакање ,ќе може да откине хартија и држи ги на вашата облека директно!
Производ Серија : Креативни Декоративни Облека Закрпи Везени
Истакнува : Еко-Пријателски , Уметноста на рекреација , C reative Декоративни , Везени
Име На Производ :
На Риба Крап Злато 1pcs
Б Риба Крап сребрена 1pcs
Закрпи М aterial : Полиестер
Е применливо : се Користи за да се субвенционира дупка на Облека, Торби за Чевли и Така o n
Боја Семејство : како на сликата
Поради светлосни ефекти, се следи светлината, контрастот и сл. И русија и Белорусија купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, што е многу важно (Given name), Татковски Име и Презиме), ви Благодариме!
EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина Пост, E-пакет
Ние брод во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, E-пакет, Кина Пост, Сингапур Пост, Хонг Конг Пост и така натаму. Ако имате било какви прашања во врска со тарифата, ве молиме да ги прочитате на локална. Спакувани Безбедно користење Бисер филм торба. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично., може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Додади во кошничка.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ Note :
(1) Прилагодување на пеглање tempreture и време според дебелината на налепница, платно.
Добредојдовте на нашата продавница! Се надевам дека нашите производи и услуги може да ви донесе среќа! Ве молиме прочитајте ги следниве шопинг водич внимателно пред шопинг! Ви благодариме!
1.
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!На пеглање мора да се направи од страна на возрасни само.За да се спречи горат, може да се стави малку влажни светло-обоени тенка памучна крпа мат на тоа.
Ве молиме бидете сигурни да се направи сте доволно Времето на Префрлување, за Бесплатен Превозот Производи, ве Молиме Внимателно Прочитајте логистика време на испорака, ако имате висок бараат за време на Испорака, ве молиме изберете логистика режим побрзо.Подготви железо.
(3) Ако не се со железо,исто така може да се шие на вашиот грб.
Потврдите Адресата Со полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.
Испорака Количина : 1 buc
Испорака листа : 1 x печ
Поради различните пакети на фабрика, секоја серија на производ, пакување, графика и текст ќе бидат малку различни , Внатрешни производи се исти, ако не може да се прифати тоа, ве молиме изберете нашите други производи, имаме различни стоки и стилови за драги вас да се избере.

Основни својства

Големина:
According to the product
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Националната Риба Крап
Тип На Производ:
Закрпи
Текстурата на материјалот:
полиестер нишка
Делокруг на примена:
облека
Шема:
Животните
Обликот:
Нередовните
Боја:
carpfish злато црна

Тие исто така купуваат со овој производ.