.

.

Моден Накит Soild 925 Sterling Silver Бела Кубни Циркон Коктел Прстен Гроздобер Свадба Ангажман Прстени За Мажи Жени Anel

Моден Накит Soild 925 Sterling Silver Бела Кубни Циркон Коктел Прстен Гроздобер Свадба Ангажман Прстени За Мажи

DEN 930.00
DEN 1329.12
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

【2】 Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем .Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите ! 【7】 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ЗА FACTBOOK 【1】 Вашите ПОВРАТНИ информации е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 【8】 Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно, и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20, ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. НАКИТ ЗНАЕЊЕ
Зошто Сребрен Накит Со Долго Време Ќе Стане Црно? (1) Сребрена и Сулфур Јони кои живеат во воздухот се случи со хемиска реакција, што резултира во црна материја. 【3】 Ние само брод да се потврди цел адреси.5 mm) 【Гем Големина】 : 8 x 8 mm 【Гем Форма】 : Тркалезна Форма 【Гем Јасност и Боја 】 : VVS,бела 【Прстен Големина】 : САД #5 , #6 , #7 , #8 , #9 , #10 Белешки : Ние Може да Го Прилагодите Големина за Вас, Можеби ќе Треба Да Платите Некои Екстра Пари, ве Молиме Контактирајте со сервисот . (Освен некои земји и APO/FPO ) 【2】 Наредби Обработени Навремено По Плаќање на Проверка. ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ * 1 Buc Прстен * 1 Buc Подарок Кутија ( Кутија Боја Случаен избор ) * 1 Buc Siver Полирање Платно ( Ткаенина Боја Случаен избор ) ФОТО ПОКАЖЕ Квалитетот СРЕЌЕН ГОЛЕМИ ПОДАРОЦИ
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА НАСТАВА
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ СЕМЕЕН БИЗНИС ПАРТИЈА ЗОШТО се ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД Хроматските аберации може да се случи, бидејќи на Компјутер пиксели проблем
ПАКУВАЊЕ
ЗА ПРЕВОЗОТ 【1】 СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . 【4】 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (2) Сребрена и Токсини, која живее Во телото се случи на хемиска реакција.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Мода Накит Soild 925 Sterling Silver Кристално Бела Циркон Прстен Гроздобер Свадба Ангажман Прстени За Мажите И Жените Anel 【Име】 : Топаз Прстен 【Стил】 : Гроздобер 【Техника】 : Handmake 【Метал】 : 925 Sterling Silver 【Гем Тип】 : Циркон 【Прстен Тежина Големина】 : 3. НАКИТ MAINTANCE СЕ ИЗБЕГНЕ ПОТ AVIOID СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА
КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ. 【5】 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 【6】 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Основни својства

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
гроздобер партија сребрени прстени
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Сертификат Број:
101712012019
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
сребро 925 накит:
Моден Жените Сребрени Прстени
прстени сет за жени:
Викторија Камен Sterling Silver Прстени
Карактеристики:
Гроздобер Антички Сребрен Прстени
свадба прстени:
Парична казна Прстени за Жените Партија Накит
925 свадба бендови:
Топаз Кристал Кубни Циркони CZ
прстени накит:
Бохемија Барокната Палата Трендовски Прстен
Применливи повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Погоден за:
Жени, Љубовници, Сестра, Сопруга, Девојка
боја:
Создадени Рубин Гранат Аквамарин Смарагд Peridot Sapphire Топаз Опал
Објектот:
100% Вистински Сребро Дама Прст Прстени

Тие исто така купуваат со овој производ.