.

.

2.5 mm Машки 3,5 мм Женски Стерео Аудио Адаптер Приклучок Конвертор Џек за Слушалки GDeals

2.5 mm Машки 3,5 мм Женски Стерео Аудио Адаптер Приклучок Конвертор Џек за Слушалки GDeals

DEN 75.00
DEN 83.04
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.5 mm Машки 3,5 мм Женски Стерео Аудио Адаптер Приклучок Конвертор Џек за Слушалки GDeals Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Се конвертира 2,5 mm стерео аудио џек до 3. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ние само брод да се потврди цел адреси. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Овој адаптер ви овозможува да го користите слушалки и аудио кабли 3,5 мм конектори со уреди кои имаат 2,5 mm џек. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Злато позлатен конектори се обезбеди оптимално сигнал на пренос. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.
Карактеристики и Спецификации
Спецификации :
Боја : Златна
Должина : 34 mm
Дијаметар : 7mm
Конектори : 2,5 mm Машки 3,5 мм Женски
1 x Стерео Аудио Адаптер Приклучок
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. да 18 : 00часот. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Основни својства

боја:
Сребро.
Број На Модел На:
N/A
Тип На Објект:
Џек приклучок
Бренд Име:
centechia
Големина:
N/A
Пакет:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.