.

.

Лакот Маска колекции За Kawasaki ZX6R 2000 2001 2002 ( Црвени, Сини налепница ) Обтекател Комплет 00 01 02 ABS Вбризгување на мувла S94

Лакот Маска колекции За Kawasaki ZX6R 2000 2001 2002 ( Црвени, Сини налепница ) Обтекател Комплет 00 01 02 ABS

DEN 16118.00
DEN 17520.00
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Така вкупната потреба 21 работни дена ( околу три недели од местото цел да се пристигнале вашата врата) .
Wel дојде до нашата Aliexpress продавница!
Опис на производот Одговара за : За ZX6r 2000-2002 Година модел Боја : Резервни обичај обоен, стандардно исто како слика.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Клиентите Задоволителна
1.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди . Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Состојба : нова cid) не-ОЕМ делови и дупки се пре-вежба Материјал : ABS пластика шприц
Производ Слики
Процесот на производство за производство на
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ЕМС" Или "e-ЕМС",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.(Овие земји не треба плати било должност : САД,Канада,Австралија,Нов Зеланд ,Русија, Ukrian, Белорусија.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

Основни својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Тежина:
8.5kg
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Бренд Име:
MidDale
Име На Модел:
AHB598
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат

Тие исто така купуваат со овој производ.