.

.

Нови пристигнување! Природни црвени pheasant Пердуви 6-10cm мали Pheasant Пердув plume За свадба партија декорација diy craff додаток

Нови пристигнување! Природни црвени pheasant Пердуви 6-10cm мали Pheasant Пердув plume За свадба партија декорација

DEN 289.00
DEN 304.80
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови пристигнување! Природни црвени pheasant Пердуви 6-10cm мали Pheasant Пердув plume За свадба партија декорација diy craff додаток
Материјал : pheasant пердув
Боја : Природна црвено pheasant пердув
Должина : 6-10cm
Пакување : 100pcs/многу
Се користи за свадба забава, роденден, компанијата партија, ноќта на Вештерките ( фестивал секоја година, на 30-31 октомври), декември. 25 (Божиќ ден), се направи до топката, пријатели , принудувајќи активности, самостојно време MV, барови, дискотеки и сл. погоден за костимот партија, на одмор партија, сценски настапи.
Ако ви треба голема количина или не се најдат на производи што треба во нашата продавница, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние секогаш се нудат најдобри количина со многу конкурентна цена за вас.
Превозот :
1.Бесплатен превозот за да одберете земји.
2.За dispathing непречено и брзо, ние може да брод преку други земји,одлуката на нас е финалето.
3.Предмети се испраќаат само по уплата .
4.Ние брод предмети преку DHL,EMS,UPS-от,FEDEX,TN или ВОЗДУХОПЛОВНАТА, но ние претпочитаат ЕМС превозот метод.
Превозот обично се 7-10 работни дена зависи од земјата доставени до.
5. Следење на број ќе бидат испратени до вас преку E-mail по вашата нарачка е испраќаат.Ако не исплата на следење на број на E-mail во рок од 7 работни дена од comfirming плаќање, pls проверете ја вашата спам и ги контактирајте со нас.
6. Сите производи пакување со картон и торби меур за да се избегне оштетување на превозот начин.
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 30 ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка .
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако не сте задоволни со нашата објект, pls ни остави активни повратни информации. Pls ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на netural повратни информации.ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни својства

Шема:
Суровини
Број На Модел На:
ХТ-0000
Материјал:
Турција Пердув
Стил:
Природни
Големина:
6-10cm
Минималната Количина:
100pcs
кориснички:
Yes
Материјал:
pheasant пердуви
боја:
Природни црвени pheasant пердув
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.